گواهینامه مدیریت زیست محیطی نبوش (EMC)

NEBOSH Environmental Management Certificate - 2021

 

 

 

 

دوره آموزشی گواهینامه مدیریت زیست محیطی نبوش (NEBOSH EMC 2021) در سال 2021 میلادی جایگزین نسخه قبلی این دوره یعنی گواهینامه مدیریت محیط زیست نبوش (EC) شد (شروع به کار گیری دوره: از تاریخ 2 آگوست 2021). شرکت کنندگان نسخه قبلی این دوره می بایست در آزمون اول خود نهایتا تا تاریخ 31 دسامبر 2021 شرکت کنند؛ و آخرین مهلت شرکت در آزمون های Re-Sit نسخه قبلی، 31 می 2023 خواهد بود.

 

این دوره آموزشی، معرفی جامعی از سیستم های مدیریت زیست محیطی، استاندارد های بین المللی، و همچنین بهترین تمرینات را در جهت کنترل خطرات زیست محیطی ارائه می دهد. این گواهینامه طراحی شده است تا در سطح جهانی مورد استفاده باشد و در همه بخشهای صنعت به شرکتهایی سود رسانی کند که به دنبال پیاده سازی مؤثر سیستم های مدیریت زیست محیطی، افزایش تأثیرات مثبت زیست محیطی، و نیز کاهش تأثیرات منفی زیست محیطی هستند.

 

دوره آموزشی گواهینامه مدیریت زیست محیطی نبوش (NEBOSH EMC 2021) که بر اساس استانداردهای انگلستان، اتحادیه اروپا و استانداردهای جهانی می باشد، یک الزام برای همه افرادی است که در محیط کار دارای مسئولیت های مرتبط با مسائل مدیریتی محیط زیست هستند.

 

 

 

مزایای دریافت گواهینامه مدیریت زیست محیطی نبوش (NEBOSH EMC 2021)

 • تقویت چشم اندازهای حرفه ای با اثبات توانمندی خود در هدایت و کمک به سازمان در دستیابی به شرایط ایده آل (از لحاط) زیست محیطی و نشان دادن مسئولیت اجتماعی
 • گواهینامه های نبوش (NEBOSH Certificates) برای کارفرمایان در سراسر جهان ارزشمند بوده و نشان دهنده دانش و آموزش در سطح بالاست.
 • تأمین دانش و مهارت کافی برای راه اندازی و نگهداری سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 در سازمان

 

 

 

 

خلاصه سرفصل های گواهینامه مدیریت زیست محیطی نبوش (NEBOSH EMC 2021)

بخش EMC1: مدیریت و کنترل جنبه های زیست محیطی (Management and Control of Environmental Aspects)

 • مبانی مدیریت زیست محیطی
 • سیستم های مدیریت زیست محیطی
 • ارزیابی جنبه ها و اثرات زیست محیطی
 • طرح ریزی و مقابله با شرایط اضطراری زیست محیطی
 • کنترل انتشار آلاینده ها به هوا
 • کنترل سر و صداهای (noise) زیست محیطی
 • کنترل آلودگی منابع آبی
 • کنترل ضایعات و کاربری اراضی
 • منابع و استفاده از انرژی و کارایی انرژی

 

ارزیابی این بخش بصورت تکالیفی است که بر اساس یک سناریو به دانشجو داده می شود. این آزمون کتاب باز (Open Book) می باشد و در منزل انجام می گیرد. انجام این تکالیف حدودا 5 ساعت زمان خواهد برد که دانشجو برای آن 24 ساعت زمان دارد تا نتیجه را برای NEBOSH ارسال کند. قبولی در این آزمون با نمره 45 به بالا (از 100 نمره) میسر می باشد.

 

پس از آزمون، زمان انجام یک مصاحبه با شما تعیین می شود. این مصاحبه بین شما و یک مدرس مورد تایید و به صورت تصویری انجام می شود. نوع نرم افزار و تاریخ و ساعت دقیق انجام مصاحبه با شما هماهنگ خواهد شد. این مصاحبه به دو منظور طراحی شده است، اول جهت احراز هویت شما، و دوم جهت اطمینان از پاسخ گویی آزمون توسط خود شما. این مصاحبه نمره ای ندارد و فقط برای موارد مذکور طراحی شده است. سوالات مصاحبه به صورت کلی از همان سوالاتی که پاسخ داده اید طرح می شود.

 

 

 

تاریخ های آزمون آنلاین / کتاب باز
(NEBOSH EMC1 OBE Exam Dates)

تاریخ های آزمون های NEBOSH EMC1 - HSE Arya - RRC

 

 

بخش EMC2: ارزیابی جنبه های زیست محیطی و تأثیرات مرتبط با آن (Assessing Environmental Aspects and Associated Impacts)

 • ارزیابی عملی

 

ارزیابی این بخش بوسیله یک پروژه عملی 3 ساعته است که در محل کار خود دانشجو (یا هر محل کاری که برای این کار مناسب باشد) می بایست انجام گیرد. دانشجو می بایست متعهد گردد که این پروژه را شخصا انجام داده است. خروجی نهایی پروژه می بایست در قالب یک فایل PDF تحویل گردد.

 

 

 

 

 

 

 

🔴🔴🔴 کلیپ آشنایی با نحوه استفاده از پنل برگزاری دوره های آموزشی آنلاین NEBOSHIOSHIEMA و ... در وبسایت شرکت RRC INTERNATIONAL 🔴🔴🔴

 

 

 

مشاهده در آپارات مشاهده در تلگرام

 

 

------------------------------------------

مختصری درباره سازمان نبوش (NEBOSH)
 
نبوش، مجری امتحان ملی در ایمنی و بهداشت شغلی (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) به عنوان یک امتحان غیر وابسته، بصورت تشکیلاتی گواهی دهنده با رویکرد غیر انتفاعی تشکیل شده است. نبوش طیف وسیعی از گواهی های مرتبط با شغل و معتبر در صحنه بین المللی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و نیازمندی های مدیریت ریسک را طراحی کرده که در زمینه های شغلی مختلف و برای سازمان های خصوصی و دولتی کاربرد دارد. دوره های نبوش هر ساله 50.000 داوطلب را در جهان در بیش از 600 موسسه مختلف و در 120 کشور دنیا جذب می‌­نماید.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های NEBOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون حضوری و آنلاین در ایران (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.


 

 

به کانال نبوش ایران بپیوندید

https://t.me/IranNebosh

 

 

Telegram - IranNebosh Channel - HSE Arya  Instagram - HSE Arya Training  Linkedin - HSE Arya Training  Linkedin Page - HSE Arya Training  Aparat - HSE Arya Training  Youtube - HSE Arya Training  Facebook - HSE Arya Training  Twitter - HSE Arya Training

 

واحد آموزش

 

 

 

دوره های مرتبط

 

دوره کامل گواهینامه بین المللی جنرال نبوش (IG 2018) NEBOSH International General Certificate (IG 2018) - HSE Arya - RRC

 

 

گواهینامه مدیریت محیط زیست نبوش (EC) NEBOSH Certificate in Environmental Management - HSE Arya - RRC

 

 

 درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا