قوانین سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات HSE Arya به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت HSE Arya و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین HSE Arya از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های HSE Arya منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات HSE Arya تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات HSE Arya اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات HSE Arya استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به HSE Arya ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که HSE Arya به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) یا غیر آن به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و ...، امکان دارد HSE Arya برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه HSE Arya را لغو کنند.

توجه داشته باشید که 50002666272829 و 10002666454647 و 30002666454647 تنها شماره‌هایی است که HSE Arya از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان HSE Arya، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام HSE Arya است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@hsearya.com اطلاع دهید. لازم به ذکر است که این شماره‌‌ها، سامانه ارسال و دریافت پیامک است که علاوه بر اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سفارشات ویژه  HSE Arya، امکان دریافت پیام‌های شما از قبیل انتقادات، پیشنهادات و یا شکایات از طریق آن امکان پذیر است.

 

تایید دریافت پیامک و ایمیل
 

شما با تایید این قوانین تایید می نمایید که خود، درخواست دريافت پيامك های وبسایت را از شماره 50004927659371 و 50004692718739 دارید و اجازه آن را به وبسایت می دهید. 

توجه داشته باشید که شماره های فوق تنها شماره‌هایی است که HSE Arya از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان HSE Arya، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام HSE Arya است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@hsearya.com اطلاع دهید.

همچنین اجازه دریافت ایمیل های تبلیغاتی از وبسایت را می دهید

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

HSE Arya به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
HSE Arya
متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت HSE Arya ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. لازم به ذکر است HSE Arya مسئولیت هرگونه خطا و یا حذف اطلاعات را نمی‌پذیرد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات HSE Arya ، مانند لوگو، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط HSE Arya جزئی از اموال HSE Arya محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار HSE Arya است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای HSE Arya محفوظ می‏‌دارد.

استفاده شما از بخشهای مختلف این وب سایت ممکن است نیاز به ثبت نام، کلمه رمز عبور و یا نام کاربری داشته باشد، با موافقت قوانین و مقررات سایت HSE Arya شما قبول می کنید، که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود هستید. همچنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوطه به رمز عبور و یا نام کاربری خود شده اید، به طور حتم ما را در جریان قرار دهید.

 

تنها مراجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.HSEArya.com، و راه های ارتباطی معرفی شده در منوی ارتباط با ما موجود در این سایت است. ما از هیچ طریق دیگری جز موارد معرفی و تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

استفاده برای مقاصد خلاف قانون:

شما تائید می کنید که موارد زیر را انجام نمی دهید:

استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی، طبق قوانین جمهوری اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

1.       محدود کردن و یا مانع شدن از استفاده هر کاربر دیگر.

2.       به دست آوردن و یا تلاش برای بدست آوردن اطلاعات شخصی افراد.

3.       بهره برداری از سایت بدون مجوز و یا تلاش برای شکستن امنیت سایت، تغییر و دخل و تصرف در اطلاعات وب سایت.

4.       ارسال تهدید، اذیت و آزار، دروغ، الفاظ زشت و ناپسند، تصاویر مبتذل.

5.       ارسال هرگونه ویروس و یا بارگذاری هرگونه اطلاعات حاوی کرم و یا فایل های مخرب.

6.       دخل و تصرف در پست الکترونیک و هرگونه اطلاعات موجود در آن 

7.       ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر

 

اینترنت و مشکلات آن:

تمامی مشکلات اینترنت اعم از سرعت، فیلترینگ، قابل دسترسی نبودن به وب سایت، قطعی درگاه پرداخت، قطعی اینترنت و ... که مربوط به مخابرات، سرویس های ارائه دهنده اینترنت و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل HSE Arya خارج بوده و HSE Arya هیچ گونه مسئولیتی را درقبال مشکلات بوجود آمده قبول نمی کند و متعهد نمی گردد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، HSE Arya هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

HSE Arya خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا