قرعه کشی 1 مارس - دیپلمای نبوش بصورت رایگان

 

شرکت HSE Arya همواره همه تلاش خود را در راستای ارائه خدمات نوین و شرایط ایده آل برای دانش پذیران و علاقه مندان به دوره های آموزشی بین المللی ارائه می دهد و سعی بر ارتقاء و بهبود سطح ایمنی جوامع صنعتی کشور دارد.

 

در همین راستا، به مناسبت عید فرخنده مبعث رسول اکرم (ص) مصادف با 1 مارس 2022، 1 نفر به قید قرعه، برنده ثبت نام دوره آموزشی آنلاین NEBOSH Diploma به ارزش 594.400.000 ریال بصورت کاملا رایگان خواهد شد.

 

این قرعه کشی، بین همه شرکت کنندگان تمامی دوره های آنلاین بین المللی NEBOSH و IOSH و IEMA در طول ماه فبریه 2022 خواهد بود. با ثبت نام در این دوره ها از 1 فریه تا 28 فبریه، شانس خودتان را برای این قرعه کشی هیجان انگیز امتحان کنید!! هر 30.000.000 ریال یک شانس!

 

لازم به ذکر است که کسانی که از قبل شرکت کننده دوره های آنلاین بین المللی از طریق شرکت HSE Arya می باشند، اگر در فبریه در یکی از دوره ها ثبت نام نمایند، هزینه همه دوره های قبلی آنها نیز به عنوان شانس قرعه کشی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. همچنین برای شرکت کنندگان در آزمون های مجدد (Resit)، در صورت ثبت نام همزمان در یکی از دوره ها، علاوه بر تخفیف ثبت نام، هزینه آزمون Resit نیز به عنوان هزینه ثبت نام در نظر گرفته خواهد شد و به عنوان شانس قرعه کشی محاسبه خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی و ثبت نام آنلاین و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرعه کشی، به لینک های زیر مراجعه نمایید و با واحد آموزش شرکت در ارتباط باشید.

 

 

 

برخی از دوره های پر مخاطب:

 
NEBOSH IGC - HSE Arya - RRC
 
 
 
NEBOSH HSL - HSE Arya - RRC

 

 

------------------------------------------------------
 
مختصری درباره سازمان نبوش (NEBOSH)
 
نبوش، مجری امتحان ملی در ایمنی و بهداشت شغلی (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) به عنوان یک امتحان غیر وابسته، بصورت تشکیلاتی گواهی دهنده با رویکرد غیر انتفاعی تشکیل شده است. نبوش طیف وسیعی از گواهی های مرتبط با شغل و معتبر در صحنه بین المللی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و نیازمندی های مدیریت ریسک را طراحی کرده که در زمینه های شغلی مختلف و برای سازمان های خصوصی و دولتی کاربرد دارد. دوره های نبوش هر ساله 50.000 داوطلب را در جهان در بیش از 600 موسسه مختلف و در 120 کشور دنیا جذب می‌­نماید.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های NEBOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون حضوری و آنلاین در ایران (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
 
 
------------------------------------------
 
مختصری درباره آیوش (IOSH)
 
آیوش، بنیاد ایمنی و سلامت شغلی (Institution of Occupational Safety and Health) یکی از بزرگترین سازمان های مرتبط با ایمنی و بهداشت واقع در انگلستان برای متخصصان ایمنی و سلامت در جهان است. تاکنون در این بنیاد بیش از 46000 نفر از 120 کشور عضو شده اند. همچنین این سازمان با آموزش سالانه بیش از 170 هزار نفر، یکی از پیشروان آموزش ایمنی و بهداشت در دنیا به شمار می رود.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های IOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
 
 
------------------------------------------
 
مختصری درباره آیما (IEMA)
 
آیما، بنیاد مدیریت و ارزیابی زیست محیطی (Institute of Environmental Management and Assessment) یک اتحادیه بین المللی متشکل از متخصصان محیط زیست و پایداری است. در این شبکه مستقل، بیش از 14000 نفر از 100 کشور دنیا حضور دارند و در تلاش هستند تا کسب‌وکارها و سازمان‌ها را برای آینده مقاوم کنند.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های آموزشی تخصصی IEMA را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام از طریق راه های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

 

☎️ تلفن
021-55425307
 
📱 واتساپ
09308993476
 
 

www.HSEArya.com

 

Telegram - IranNebosh Channel - HSE Arya  Instagram - HSE Arya Training  Linkedin - HSE Arya Training  Linkedin Page - HSE Arya Training  Aparat - HSE Arya Training  Youtube - HSE Arya Training  Facebook - HSE Arya Training  Twitter - HSE Arya Training


 

واحد آموزش

 

 

مطالب مرتبط:

 

ویدئوها و لایوهای واحد آموزش شرکت HSE Arya

ویدئوها و لایوهای واحد آموزش شرکت HSE Arya

 


 

 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا