نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (RAW 2021)

NEBOSH HSE Award in Managing Risks and Risk Assessment at Work - 2021

 

دوره آموزشی نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (NEBOSH RAW 2021) در سال 2021 میلادی منتشر شد. این دوره اولین دوره سازمان نبوش است که به صورت تخصصی به حوزه ریسک، مدیریت ریسک و ارزیابی ریسک می پردازد. شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، این دوره را در ایران برگزار می نماید.

این دوره آموزشی، یک آشنایی مقدماتی برای پیشرفت دانش عملی دانشجویان در زمینه مدیریت ریسک ایمنی و بهداشت است که این امکان را به آنها می دهد که از ارزیابی ریسک فراتر بروند و ریسک های ایمنی و بهداشتی ناشی از مخاطرات محیط کار را به طور مؤثر کنترل کنند. در واقع، دوره NEBOSH RAW 2021 توسعه دهنده و پیشرفت دهنده مهارت های ارزیابی و مدیریت ریسک است.

 

مخاطبان دوره NEBOSH RAW 2021 (تمامی افرادی که در مدیریت ریسک های ایمنی و بهداشتی محیط کار سهیم هستند، از قبیل):

 • کارفرماها
 • مدیران
 • ناظران
 • کارشناسان HSE
 • افسران HSE

 

 

 

مزایای دریافت نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (NEBOSH RAW 2021)

 • مهارت های عملی در مدیریت ریسک های محیط کار را توسعه می دهد.
 • برای دانش آموختگان، اطمینان و اعتماد به نفس در قابلیت های ارزیابی ریسک ایجاد می کند. 
 • به ایجاد یک محل کار ایمن تر و سالم تر کمک می کند.

 

 

دوره آموزشی نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (NEBOSH RAW 2021) شامل یک بخش (Unit) می باشد.

 

 

خلاصه سرفصل های نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (NEBOSH RAW 2021)

واحد RAW1: مدیریت ریسک ها در محیط کار (Managing risks in the workplace)

 • چرا ریسک های ایمنی و بهداشتی را مدیریت می کنیم
 • مدیریت ریسک: شناسایی و درک ریسک ها
 • مدیریت ریسک: کنترل ریسک ها
 • مدیریت ریسک: منابع اطلاعاتی و کاربرد ابزارهای ارزیابی ریسک HSE

 

ارزیابی این بخش بصورت یک پروژه عملی است که در انتهای دوره انجا م می گیرد. پس از مشاهده یک ویدئو از یک محیط کار واقعی، دانشجو ارزیابی ریسک را انجام می دهد تا مشخص شود چگونه ریسک های موجود را مدیریت و اولویت بندی می کند. زمان آزمون در حالت کلاس حضوری (یا درون سازمانی) در انتهای دوره است، و در حالت های آنلاین و آموزش از راه دور، بر اساس اعلام آمادگی دانشجو هماهنگ می شود. همچنین نتیجه این آزمون صرفا به صورت قبول شده (Pass) یا رد شده (Refer) می باشد.

 

در فایل زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد جزئیات بخش های مختلف آزمون، نحوه نمره دهی، شرایط رد و قبولی در آزمون و اطلاعات تکمیلی دیگر را مطالعه نمایید.
 

 

 

 

 

🔴🔴🔴 کلیپ آشنایی با نحوه استفاده از پنل برگزاری دوره های آموزشی آنلاین NEBOSHIOSHIEMA و ... در وبسایت شرکت RRC INTERNATIONAL 🔴🔴🔴

 

 

 

مشاهده در آپارات مشاهده در تلگرام

 

 

------------------------------------------

مختصری درباره سازمان نبوش (NEBOSH)
 
نبوش، مجری امتحان ملی در ایمنی و بهداشت شغلی (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) به عنوان یک امتحان غیر وابسته، بصورت تشکیلاتی گواهی دهنده با رویکرد غیر انتفاعی تشکیل شده است. نبوش طیف وسیعی از گواهی های مرتبط با شغل و معتبر در صحنه بین المللی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و نیازمندی های مدیریت ریسک را طراحی کرده که در زمینه های شغلی مختلف و برای سازمان های خصوصی و دولتی کاربرد دارد. دوره های نبوش هر ساله 50.000 داوطلب را در جهان در بیش از 600 موسسه مختلف و در 120 کشور دنیا جذب می‌­نماید.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های NEBOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون حضوری و آنلاین در ایران (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.


 

 

به کانال نبوش ایران بپیوندید

https://t.me/IranNebosh

 

 

Telegram - IranNebosh Channel - HSE Arya  Instagram - HSE Arya Training  Linkedin - HSE Arya Training  Linkedin Page - HSE Arya Training  Aparat - HSE Arya Training  Youtube - HSE Arya Training  Facebook - HSE Arya Training  Twitter - HSE Arya Training

 

واحد آموزش

 

 

دوره های مرتبط

 

گواهینامه HSE نبوش در ارتقاء رهبری ایمنی و بهداشت (HSL) NEBOSH HSE Certificate in Health & Safety Leadership Excellence - HSE Arya - RRC

 

 

نشان نبوش در مقدمه ای بر بررسی رویداد (INV) NEBOSH HSE Introduction to Incident Investigation - HSE Arya - RRC

 

 درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا