تخفیف استثنایی تا پایان عید فطر برای دوره های نبوش، آیوش و آیما

 

پیشاپیش عید سعید فطر مبارک. علی الخصوص بر روزه داران عزیز. ما را از دعای خیرتان بی بهره نگذارید.

 

به مناسبت عید فطر سال 1400 شمسی و به پاس همراهی همیشگی شما، 30% تخفیف ویژه جهت دوره های آنلاین بین المللی NEBOSH و IOSH و IEMA در نظر گرفته شده است. 15 درصد شامل کاهش نرخ ارز اخیر در کشور می باشد که فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان به دوره های بین المللی ایجاد کرده تا در اسرع وقت دوره مورد نظر خود را ثبت نام کنند تا در صورت افزایش مجدد ارز متضرر نشوند. 15 درصد دیگر نیز به مناسبت عید سعید فطر در نظر گرفته شده و تا پایان روز جمعه برقرار می باشد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی و ثبت نام آنلاین به لینک های زیر مراجعه نمایید.

 

 

 

با وجود افزایش قیمت های دوره های آموزشی، این تخفیف 30 درصدی فرصت مناسبی را در اختیار علاقه مندان به ارتقا شغلی و تحصیلی قرار داده تا بتوانند در راستای پیشرفت اهداف خود قدمی بزرگ و مؤثر بردارند. همکاران ما در واحد آموزش انشاءلله همواره در خدمت تمامی عزیزان برای مشاوره و ثبت نام دوره های مورد نظر و کسب اطلاعات خواهند بود.  

 

 

برخی از دوره های پر مخاطب:

 
 
 

 

 

------------------------------------------------------
 
مختصری درباره سازمان نبوش (NEBOSH)
 
نبوش، مجری امتحان ملی در ایمنی و بهداشت شغلی (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) به عنوان یک امتحان غیر وابسته، بصورت تشکیلاتی گواهی دهنده با رویکرد غیر انتفاعی تشکیل شده است. نبوش طیف وسیعی از گواهی های مرتبط با شغل و معتبر در صحنه بین المللی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و نیازمندی های مدیریت ریسک را طراحی کرده که در زمینه های شغلی مختلف و برای سازمان های خصوصی و دولتی کاربرد دارد. دوره های نبوش هر ساله 50.000 داوطلب را در جهان در بیش از 600 موسسه مختلف و در 120 کشور دنیا جذب می‌­نماید.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های NEBOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون حضوری و آنلاین در ایران (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
 
 
------------------------------------------
 
مختصری درباره آیوش (IOSH)
 
آیوش، بنیاد ایمنی و سلامت شغلی (Institution of Occupational Safety and Health) یکی از بزرگترین سازمان های مرتبط با ایمنی و بهداشت واقع در انگلستان برای متخصصان ایمنی و سلامت در جهان است. تاکنون در این بنیاد بیش از 46000 نفر از 120 کشور عضو شده اند. همچنین این سازمان با آموزش سالانه بیش از 170 هزار نفر، یکی از پیشروان آموزش ایمنی و بهداشت در دنیا به شمار می رود.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های IOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
 
 
------------------------------------------
 
مختصری درباره آیما (IEMA)
 
آیما، بنیاد مدیریت و ارزیابی زیست محیطی (Institute of Environmental Management and Assessment) یک اتحادیه بین المللی متشکل از متخصصان محیط زیست و پایداری است. در این شبکه مستقل، بیش از 14000 نفر از 100 کشور دنیا حضور دارند و در تلاش هستند تا کسب‌وکارها و سازمان‌ها را برای آینده مقاوم کنند.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های آموزشی تخصصی IEMA را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام از طریق راه های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

 

☎️ تلفن
021-55425307
 
📱 واتساپ
09038859444
 
 

www.HSEArya.com

 

Telegram - IranNebosh Channel - HSE Arya  Instagram - HSE Arya Training  Linkedin - HSE Arya Training  Linkedin Page - HSE Arya Training  Aparat - HSE Arya Training  Youtube - HSE Arya Training  Facebook - HSE Arya Training  Twitter - HSE Arya Training


 

واحد آموزش

 

 

مطالب مرتبط:

 

ویدئوها و لایوهای واحد آموزش شرکت HSE Arya

ویدئوها و لایوهای واحد آموزش شرکت HSE Arya

 

 

 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا