مدیریت ایمن در اماکن عمومی (IOSH)

IOSH Managing Safely in Social Housing

 

 

دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی دانش و فهم اساسی مورد نیاز نحوه مدیریت ایمنی و سلامت در بخش اماکن عمومی را فراهم می کند. دوره مدیریت ایمن جهت اطمینان از درک مسئولیت های ایمنی در محل کار مدیران و سوپروایرزهای شاغل در این بخش، طراحی شده است. این دوره بر روی نکات ضروری در عملکرد موثر در ایمنی و بهداشت متمرکز شده است.

 

 

 

سرفصل های دوره:

سرفصل های دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی شامل موارد زیر می باشد.

  1. معرفی مدیریت ایمن(Managing Safely Introduction)
  2. ارزیابی ریسک(Risk Assessment)
  3. کنترل ریسک(Control Risk)
  4. درک مسئولیت ها
  5. درک مخاطرات(Understanding Hazards)
  6. گزارش و بررسی حوادث(Incident Investigation)
  7. اندازه گیری عملکرد

 

ارزیابی دوره:

آزمون دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی شامل دو بخش است. بخش اول آن یک آزمون تستی چهارگزینه ای (30 سوال) است و بخش دوم آن یک پروژه ارزیابی ریسک (Risk Assessment) می باشد.

آزمون دوره به صورت مجازی (Online) است و هیچ هزینه ای ندارد.

در صورت عدم قبولی در آزمون در دوره های آنلاین، امکان شرکت در آزمون مجدد اول بصورت رایگان وجود دارد. در صورت عدم قبولی، برای بار های بعدی می بایست مبالغی پرداخت گردد.

 

نظرات برخی از شرکت کنندگان این دوره آموزشی

 

🔴🔴🔴 کلیپ آشنایی با نحوه استفاده از پنل برگزاری دوره های آموزشی آنلاین NEBOSH, IOSH, IEMA و ... در وبسایت شرکت RRC INTERNATIONAL 🔴🔴🔴

 

مشاهده در آپارات مشاهده در تلگرام

 

 

درباره سازمان آیوش(IOSH)

 

انستیتو ایمنی و بهداشت شغلی(IOSH) بزرگترین سازمان فعال در حوزه ایمنی بهداشت در دنیاست که دارای بیشترین تعداد اعضا در حوزه ایمنی و بهداشت می باشد. یکی از وظایف این سازمان صدور مدارک بین المللی تخصصی در حوزه ایمنی و بهداشت می باشد.

سازمان آیوش در بیش از 130 کشور دنیا فعال می باشدو از راه های گوناگونی نظیر، مشاوره، برگزاری دوره های تخصصی، همکاری با حکومت ها و تدوین خط مشی های تخصصی ایمنی و بهداشت،در راستای ارتقا سطح ایمنی و بهداشت شغلی حرکت می کند وهم چنین برنامه ای پیوسته برای ارتقا عملکرد اعضای خود جهت ایجاد محیط کاری ایمن تر، سلامت تر و پایدارتر را در دست انجام دارد.

محصولات آموزشی و مهارتی، و دوره های مورد تائید(IOSH) دانش، مهارت و صلاحیت ارزشمندی را برای اعضاو همکاران آنها فراهم می کند. از دیگر خدمات این سازمان همکاری دائم با سازمان های حکومتی، سازمان های استاندارد و کمیسیون های تحقیقاتی برای تدوین قوانین و خط مشی های حوزه ایمنی و بهداشت شغلی است.

 

شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های IOSH را بصورت( آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور ارائه می دهد.

 

 درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا