مدیریت ایمن در اماکن عمومی (IOSH)

IOSH Managing Safely in Social Housing

 

دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی دانش و فهم اساسی مورد نیاز نحوه مدیریت ایمنی و سلامت در بخش اماکن عمومی را فراهم می کند. دوره مدیریت ایمن جهت اطمینان از درک مسئولیت های ایمنی در محل کار مدیران و سوپروایرزهای شاغل در این بخش، طراحی شده است. این دوره بر روی نکات ضروری در عملکرد موثر در ایمنی و بهداشت متمرکز شده است.

 

 

سرفصل های دوره:

سرفصل های دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی شامل موارد زیر می باشد.

  1. معرفی مدیریت ایمن(Managing Safely Introduction)
  2. ارزیابی ریسک(Risk Assessment)
  3. کنترل ریسک(Control Risk)
  4. درک مسئولیت ها
  5. درک مخاطرات(Understanding Hazards)
  6. گزارش و بررسی حوادث(Incident Investigation)
  7. اندازه گیری عملکرد

 

ارزیابی دوره:

آزمون دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی شامل دو بخش است. بخش اول آن یک آزمون تستی چهارگزینه ای (30 سوال) است و بخش دوم آن یک پروژه ارزیابی ریسک (Risk Assessment) می باشد.

آزمون دوره به صورت مجازی (Online) است و هیچ هزینه ای ندارد.

در صورت عدم قبولی در آزمون در دوره های آنلاین، امکان شرکت در آزمون مجدد اول بصورت رایگان وجود دارد. در صورت عدم قبولی، برای بار های بعدی می بایست مبالغی پرداخت گردد.

 

 

 

🔴🔴🔴 کلیپ آشنایی با نحوه استفاده از پنل برگزاری دوره های آموزشی آنلاین NEBOSHIOSHIEMA و ... در وبسایت شرکت RRC INTERNATIONAL 🔴🔴🔴

 

 

 

 

مشاهده در آپارات مشاهده در تلگرام

 

 

------------------------------------------

مختصری درباره آیوش (IOSH)
 
آیوش، بنیاد ایمنی و سلامت شغلی (Institution of Occupational Safety and Health) یکی از بزرگترین سازمان های مرتبط با ایمنی و بهداشت واقع در انگلستان برای متخصصان ایمنی و سلامت در جهان است. تاکنون در این بنیاد بیش از 46000 نفر از 120 کشور عضو شده اند. همچنین این سازمان با آموزش سالانه بیش از 170 هزار نفر، یکی از پیشروان آموزش ایمنی و بهداشت در دنیا به شمار می رود.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های IOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
 

 

به کانال نبوش ایران بپیوندید

https://t.me/IranNebosh

 

 

Telegram - IranNebosh Channel - HSE Arya  Instagram - HSE Arya Training  Linkedin - HSE Arya Training  Linkedin Page - HSE Arya Training  Aparat - HSE Arya Training  Youtube - HSE Arya Training  Facebook - HSE Arya Training  Twitter - HSE Arya Training

 

واحد آموزش

 

 

دوره های مرتبط

 

دوره آموزشی مدیریت ایمن IOSH IOSH Managing Safely - HSE Arya - RRC

 

 

دوره آموزشی کار ایمن IOSH IOSH Working Safely - HSE Arya - RRC

 

 

 درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا