تفاوتهای دوره NEBOSH IGC 2018-19 نسبت به ورژن IGC 2014

شرکت HSE Arya  مفتخر است برای اولین بار در ایران  دوره NEBOSH IGC 2018  را برگزار نماید. 
امکان برگزاری دوره حتی به صورت فردی به صورت آنلاین وجود دارد.
برخی از مزایای گذراندن دوره با HSE Arya:
همکاری با RRC International با بیش از 90 سال سابقه فعالیت آموزشی و یکی از معتبرترین نماینده های NEBOSH در دنیا (رتبه طلایی)
مرکز آموزش بسیار قوی و قابل استفاده به عنوان نرم افزار موبایل روان و  کاربر دوست ( Mobile friendly)
شیوه نوین و فعال آموزشی شامل : ویدیوهای آموزشی، انیمیشن، دیکشنری تخصصی، آزمون های پایان درس، تست و بازبینی پیشرفت دانشجو
ارتباط و حمایت نامحدود از جانب اساتید خبره مورد تایید نبوش (هر زمان که نیاز باشد می توانید بابهترین های دنیا مشورت نمائید)
کتاب Pdf  کامل قابل دانلود و پرینت جهت مطالعه Offline
بالاترین آمار قبولی در آزمون در دنیا
 
این دوره دارای دو بخش می باشد:
بخش  اول: مدیریت سلامت و ایمنی
Unit IG1: Management of Health and Safety 
بخش دوم: ارزیابی ریسک
Unit IG2: Risk Assessment
 
محتوای بخش اول و دوم دوره نبوش: 
  فصل اول به تشریح سیستم های مدیریت سلامت و ایمنی و کاربرد آنها دراستانداردهای بین المللی می پردازد و دید مدیریتی کاملی را در حوزه ایمنی و سلامت به فرد می دهد. در طول دوره فرد می تواند از تمام مزایای یک کلاس درسی در حد یک دانشگاه یا حتی با سطوح بالاتر بهره مند شود. توصیه و مشورت با اساتید خبره، شما را به بهترین در حوزه برنامه ریزی ایمنی و بهداشت دنیا تبدیل می کند.
فصل دوم در حوزه مدیریت ریسک می باشد که مباحث ارزیابی ریسک به روز دنیا را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. فرد در مورد نحوه ارزیابی ریسک در زمینه های عوامل زیان آور شغلی و محیطی آموزش می بیند. 
 
آزمون نبوش در ایران:
آزمون فصل اول به صورت کتبی و حضوری در مدت 2 ساعت، توسط شرکت HSE Arya در ایران با حضور نماینده بین المللی  NEBOSH  برگزار می شود. آزمون دوره IGC 2018 در ایران، چهار بار در سال در خرداد، شهریور، آذر و اسفندماه برگزار می شود.
نمرات آزمون به سه قسمت تقسیم می شود :
Distinction: 75 or higher
Credit: 65-74
Pass: 45-64
نمره پایین تر از 45 به منزله ی مردودی است و بایستی دانشجو دوباره در آزمون شرکت کند.
آزمون فصل دوم در مدت 3 ساعت و به صورت پروژه ای می باشد.  این مبحث نمره ندارد و فقط قبولی یا مردودی توسط NEBOSH  اعلام می شود. در صورت مردودی دانشجو می تواند از بازخورد و راهنمایی استاد راجع به نواقص موجود در پروژه اش مطلع شود و با تصحیح این مفاد دوباره آزمون دهد.
پس از اولین آزمون فرد در صورت عدم قبولی تا 5 سال می تواند در آزمون ها شرکت کند. برخی از دانشجویان نیز جهت ارتقا نمره در مدرک خود در آزمون های مجدد شرکت می کنند که می تواند متضمن موقعیت شغلی بهتری برای آن ها باشد. 
تفاوتهای مهم و تغییرات در سرفصل های دوره NEBOSH IGC 2018-19 با دوره NEBOSH IGC 2014 به صورت کامل در جدول زیر برای دانشجویان و علاقمندان فعال حوزه ایمنی و بهداشت تدوین شده است.  
 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا