ماسک SteelPro Safety - تصفیه کننده تنفس پرسنل درمان در مقابله با کرونا

در پی خبری که حدودا یک ماه پیش از همین طریق منتشر شد، شرکت HSE Arya یکی از کالاهای ارزشمند خود را که یک ماسک نیم صورت به همراه دو فیلتر محصول استیل پرو سیفتی اسپانیا با تخفیف ویژه 25 درصدی مخصوص کادر درمان ارائه داد. ماسک ایمنی نیم صورت دو فیلتره نیم صورت Steelpro Safety - 2288-SE و فیلتر ماسک نیم صورت Steelpro Safety - 2288-FC که از بهترین مدل های موجود با مشخصات و هزینه استثنایی می باشند.

لینک خبر

کیفیت فوق العاده این محصول اسپانیایی، هزینه مناسب آن، سیستم سفارش آنلاین با چند کلیک ساده در فروشگاه اینترنتی آریا، پیگیری و پشتیبانی پرسنل واحد فروش برای به حداقل رساندن زمان سفارش تا تحویل کالا، همه و همه باعث کسب حداکثری رضایت مشتری در مورد این محصول منحصر به فرد شده است. تا جایی که در پی خرید این محصول توسط پرستاران و کادر محترم برخی از بیمارستانهای سراسر کشور، بعضا پیام های تشکر بابت این محصول و تعریف از کیفیت آن برای همکاران واحد فروش ارسال می گردد.

به عنوان نمونه، تصویر بالا متعلق به یکی از خریداران این محصول شاغل در بخش مراقبت های ویژه کرونا در یکی از بیمارستان های سطح کشور است که با جملاتی چون "همیشه دعاتون میکنم"، "هیچ بویی تو بخش رو هم متوجه نمیشم"، "نفسم خوبه"، "هوا خنک و تصفیه شده است" و از این قبیل مراتب تشکر خود را به واحد فروش شرکت HSE Arya اعلام کردند. بله... این افتخاریست که این شرکت توانسته قدمی هرچند کوچک در راستای شعار #کرونا_را_شکست_می_دهیم در کشور عزیزمان ایران بردارد.

 

برای سفارش محصول و خرید با تخفیف ویژه 25 درصدی با پرداخت آنلاین با چند کلیک ساده از لینک زیر استفاده نمایید.
 
 
 
 
همچنین در صورت درخواست محصولات به صورت جداگانه، می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید.
 
ماسک ایمنی دو فیلتره نیم صورت Steelpro Safety
 
 
 
 
 
با ما همراه باشید
واحد فروش
021-55425307
 
شماره تماس جهت موارد اضطراری
09027075528
 
 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا