عینک ایمنی بی رنگ با فوم محافظ اسپانیایی در ایران

عینک های ایمنی انواع مختلفی دارند که بر اساس شاخصه های خود از دیگر عینک ها متمایز می شوند که این شاخصه ممکن است رنگ، طرح، امکانات ظاهری و ویژگی های دیگر آن باشد.

شرکت HSE Arya نماینده شرکت SteelPro Safety اسپانیا در ایران، یکی از عینک های متمایز محصول اسپانیا را هم اکنون در ایران به علاقه مندان، صنعتگران و پرسنل محترم کادر پزشکی در سراسر کشور عرضه می کند. این عینک، عینک ایمنی فوم دار بی رنگ (شیشه روشن) باریو (BARIO) محصول استیل پرو سیفتی اسپانیا (SteelPro Safety) با کد انحصاری 2188-GBC است.

 

برای مشاهده سایر اطلاعات و همچنین سفارش آنلاین محصول، به لینک زیر مراجعه نمایید.
 
تصویر عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - BARIO
 

عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - BARIO

 

حال به بررسی اجمالی این عینک می پردازیم.

 

عینک GBC از لحاظ رنگ، دارای عدسی و فریم بی رنگ و دسته های دودی است. جنس عدسی عینک از پلی کربنات تک لنز (single-lens) دارای انعطاف است که می توان خصوصیاتی همچون ضد خراش (anti-scratch) و ضد بخار (anti-fog) بودن و همچنین قابلیت تشخیص رنگ خوب (Marking: F) را برای آن ذکر نمود. همچنین این عینک علاوه بر دارا بودن بازه وسیع دید، حافظ شما در برابر UV به دلیل دارا بودن لنزهای مخصوص حفاظتی با فیلترهای UV خواهد بود.
 
یکی از مهمترین شاخصه های این عینک، داشتن یک فوم داخلی جدا شونده در داخل عینک (که بین فریم و صورت قرار می گیرد) است. جنس این فوم از EVA (ماده ای بسیار سبک و قابل انعطاف) می باشد. این فوم عینک که مشکی رنگ هست باعث می شود که بسیار نرم تر و راحت تر روی صورت قرار گیرد و شوک یا ضربه های احتمالی را جذب می نماید و باعث کاهش آسیبهای احتمالی می شود. همچنین وجود فوم در عینک باعث می شود که عینک به طور کامل روی صورت بنشیند و راحتی مثال زدنی را برای کاربر ایجاد نماید.در صورتی که عینک را به صورت بچسبانید، این لایه فوم نرم، کاملا روی صورت فیکس شده و از ورود قطرات، ذرات و عبور اجسام به سمت چشم، جلوگیری می نماید.
 
با توجه به تولید این محصول در اسپانیا زیر نظر استانداردهای اتحادیه اروپا، از استانداردهای این عینک می توان به استاندارد CE، استاندارد EN166 (استاندارد حفاظت از چشم - الزامات عمومی) و استاندارد EN170 (استاندارد حفاظت از چشم - جلوگیری از اشعه ماورای بنفش یو وی Class 2C-1.2) اشاره کرد.
 
 
 
برای مشاهده سایر اطلاعات و همچنین سفارش آنلاین محصول، به لینک زیر مراجعه نمایید.
 
تصویر عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - BARIO

عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - BARIO

 

 

 

محصولات مشابه

عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - XENON عینک ایمنی شیشه تیره (دودی) Steelpro Safety - Patrol
عینک ایمنی شیشه تیره (دودی) Steelpro Safety - LITIO عینک ایمنی فوم دار بی رنگ Steelpro Safety - BARIO

 

 

 

HSE Arya

واحد فروش

 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا