بدون نیاز به برق و باطری، کلاه نورتاب اسپانیایی

کار در معادن، ارتفاعات، تونل ها، فضاهای محصور و به طور کلی کار در تاریکی و شب، جزو پر مخاطره ترین فعالیت های صنعتی به حساب می آیند. از این رو، نیازمند شرایط ایمنی کامل استواری هستند.

شرایط ایمنی شامل زیرساخت ها، مدیریت شرایط، مدیریت بحران، لوازم ایمنی و حفاظت فردی و آتش نشانی، و اقدامات پیشگیرانه پیش از وقوع حوادث است.

یکی از تجهیزاتی که در این امور، چه در پیشگیری از حوادث چه در هنگام بحران می تواند بسیار مورد مؤثری باشد، استفاده از کلاه نورتاب است. فرض کنید کارگران در حین کار در معدن با قطعی برق مواجه شوند. امدادگران در کوهستان همدیگر را گم کنند، تونل ریزش کند و اتفاقات شبیه این. کلاه نورتاب می تواند علاوه بر موارد ایمنی، نور کافی برای کارگران و سرپرستان مهیا می کند که بتوانند یکدیگر را پیدا کنند و به دنبال راه چاره برای خروج از بحران باشند.

کلاه ایمنی نورتاب Mountain، محصول شرکت Steelpro Safety اسپانیاست که دارای مشخصات ویژه ای است از جمله:

  • جنس کلاه: ABS
  • راحتی و وزن بسیار کم (سبک) 
  • دارای ریگلاژ پیچی
  • دارای تهویه جانبی برای چرخش بهتر هوا در داخل کلاه که باعث آسایش بیشتر کارگر (مخصوصا در محیط های کاری گرم) می شود. 
  • دارای استاندارد CE کلاه ایمنی برای صنایع (EN397)

اما ویژگی اصلی این کلاه ایمنی، نورتاب بودن آن است (Photoluminescent)؛ به این معنی که نور را در یک زمان مشخص از نورهای طبیعی و مصنوعی جذب نموده و در تاریکی یا نور کم، از خود نور منتشر می کند. این امر باعث شناسایی شخص استفاده کننده از راه دور یا در تاریکی می شود.

به ویدئو زیر توجه کنید:

 

 

 

 

 

 

همانطور که می بینید، کلاهی که در تاریکی مطلق روشن شده و نور می تاباند، کلاه نورتاب Mountain اسپانیایی است.

 

 

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، مشاهده ویدئو های بیشتر و همچنین سفارش آنلاین محصول، به لینک زیر مراجعه نمایید.

کلاه ایمنی کار در ارتفاع نورتاب Steelpro Safety - MOUNTAIN

 

Mod. 'MOUNTAIN' Fotoluminiscente. ABS locking roulette helmet, 6-point textile harness and chin strap. PHOTOLUMINESCENT.
This photoluminescent model has the ability to absorb light for a certain period of time to later generate the process of photoluminescence, allowing workers to be located in areas of low light or total absence of light.
Uses and functions
Especially for rescue work, emergencies, underground mining and night work (industry, refineries, platforms, maintenance...).
 EN397 Protective helmets for industry.
 

 

درباره ما | حریم خصوصی | ثبت شکایت | قوانین سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به HSEARYA می‌باشد.

Designed by TAMDATA

بالا